1

Rozmyslete si, co hledáte

Nejdříve byste si měli ujasnit, zda hledáte dlouhodobý vztah, nebo krátkodobý flirt, a podle toho vyberte vhodnou seznamku. Ty se mezi sebou dost liší a správným výběrem zvýšíte šanci, že narazíte na protějšek, který hledá to samé.

2

Zvažte, po kom toužíte

V klidu si rozmyslete, jaké partnerovy vlastnosti jsou pro Vás skutečnou prioritou. Často se na seznamkách setkáváme s fyzickým popisem vysněné osoby, kterou dotyčný hledá. Je to ale opravdu důležité? Uveďte spíše povahové rysy a záliby a mějte realistická očekávání.

3

Rozumně se popište

Další důležitou věcí je popsat se co nejpodrobněji. Kromě základních informací o sobě uveďte i ty detailnější, jako jsou koníčky, povaha, vzhled, způsob trávení volného času a podobně.

Nic si o sobě nevymýšlejte ani neupravujte fotografie ve photoshopu. Popište se rozumně, skromně, podrobně a věcně a přiložte aktuální fotografii. Nevychvalujte se příliš, protože samá pozitiva působí podezřele, a zároveň si nestěžujte na to, že jste již dlouho sami. Pasování do role zhrzeného člověka případného zájemce spíš odradí.

Uveďte také, co můžete partnerovi nabídnout. Cílem je přivést ho k tomu, aby oslovil právě Vás.

Nesnažte se být originální za každou cenu a vyhněte se otřepaným frázím typu „beznadějný romantik“, „najdu Tě?“ apod.

4

Inzerát si po sobě přečtěte

Text si před zveřejněním zkontrolujte a zaměřte se i na kontrolu gramatických chyb. Obsah inzerátu můžete dát přečíst kamarádovi nebo kamarádce a vyslechnout si tak názor další osoby.

5

Inzerát aktualizujte

Pokud například zjistíte, že Váš text nesklidil mnoho úspěchu nebo přitahuje jiné typy, než ve které jste doufali, pak se nebojte ho přepsat.

Autorská práva ZDE

Hodnocení

Vaše hodnocení: Žádné
5
Average: 5 (3 votes)