Jak vybrat čtečku elektronických knih | rady
Jak vybrat čtečku elektronických knih | rady. Mezi velice oblíbené výdobytky poslední doby patří čtečky elektronických knih (e-knih), které umožňují snadné čtení, učení i sbírání různých informací. V současné době si můžete vybrat z celé řady různě velikých čteček elektronických knih s různými funkcemi. Víte však, jak si vybrat čtečku elektronických knih a která kritéria při výběru čtečky by vás měla zajímat?
Diskuze k článku
Přidat komentář
Především doporučuji věnovat výběru čas, rozhodovat se podle vlastních preferencí (co od čtečky požaduji) a podle zkušenosti ostatních. Doporučuji také čerpat informace u odborných prodejců nebo na odborných webech.
A jak ten článek poradil? Vlastně se tam píše, je čtečka do 10 000 Kč všechno zvládne. Ale jaká to je, jaká to není. To, že amazon dovoluje něco, to že jiné čtečky fungují v češtině, to že nějaké jiné nabízejí možnost kupovat přímo z netu atd atd. Článek je sice povrchně detailní, ale myslím si, že by bylo lepší, kdyby se porovnal nějaké konkrétní čtečky. A spíš bych se bavil o cenách do 5 000 Kč u čteček. To, co je barevné, svítivé a lesklé není čtečka, ale tablet. Ale to je zase na jinou debatu.
Osobně bych při výběru čtečky knih rozhodně zvážila velikost displeje apod. parametrů, vybrat si lze.
Při výběru čtečky je vždycky nejlepší najít si na internetu nějakou diskuzi. Před nějakým tím pátkem jsem si tímto způsobem vybrala tu svou. Teď chci koupit čtečku i dceři, kamarádka mi doporučila Kindle 5, kterou nedávno objednala za dobrou cenu, tak se tam porozhlížím. A znovu pročítám diskuze, protože tam se toho člověk dozví nejvíc.
Mně návod naopak pomohl. Jediné, co jsem dosud věděla je, že nějaké čtečky e-knih existují. Porovnání čteček bych asi ale také ocenila, protože si chci čtečku pořídit, ale tyto vstupní informace mi pomohly.