těstoviny recepty

Jak uvařit těstoviny s ricottou a slaninou | recept

Těstoviny s ricottou a slaninou | recept. Tyto jednoduché těstoviny zvládne uvařit i úplný začátečník, a přesto se za ně nemusí stydět ani pokročilejší kuchař. Těstoviny jsou velice rychle připravené. Výborně se hodí ve dnech, kdy jste zaneprázdněni...

Jak připravit penne all‘ arrabbiata | recept

Recept na těstoviny penne all’ arrabbiata. Penne all’ arrabbiata jsou tradiční italské těstoviny, které jsou proslulé ostrou a pikantní chutí. Samotný název úpravy těstovin penne all’ arrabbiata je odvozen od arrabbiarsi – tedy rozčílit se. Tedy...

Jak upéct šunkofleky s uzeným masem | recept

Šunkofleky s uzeným masem recept. Šunkofleky s uzeným masem je nenáročné jídlo na ingredience, můžete ho udělat plný pekáč a zaplatíte za něj jen pár korun. Na zapékané šunkofleky s uzeným masem budeme potřebovat těstoviny nazývané fleky, které...

Jak uvařit těstoviny s kuřecím masem a sýrovou omáčkou | recept

Těstoviny s kuřecím masem a sýrovou omáčkou recept. Uvažujete nad přípravou nějakého lahodného a lehkého jídla? A co takhle zkusit těstoviny s kuřecím masem, k tomu sýrovou omáčku se zdravou brokolicí? Podívejte se na videorecept. Dobrou chuť!

Jak připravit zapečené těstoviny s brokolicí a nivou | recept

Zapečené těstoviny recept. I vegetariánská jídla mohou být chutná, dokazuje to i tento recept na zapečené těstoviny s brokolicí a nivou, ve kterém se skvěle kombinují chutě právě těchto dvou výrazných surovin. Vyzkoušejte ho! Pokud to bez masa...

Jak správně vařit těstoviny

Není nad domácí nudle či flíčky, jejichž příprava není vůbec náročná. Jak správěn vařit těstoviny, jak jednoduše postupovat a jak vařit těstoviny, aby se nám neslepily? Jednoduché rady a pár kuchařských fíglů na vaření těstovin.

Jak udělat zapečené noky

Recept na zapečené noky se sýrem a kuřecím masem. Výborné jídlo vhodné na nedělní poledne. Použijeme italské gnocchi, které jsou již běžně k dostání i v supermarketech.

Jak udělat noky s nivou

Další výborný recept na bramborové nočky. Uděláme si tentokrát lahodné noky s nivou. Levný recept, nenáročný recept, rychlý recept.

Jak udělat noky se sýrovou omáčkou a rukolou

Recept na noky se sýrovou omáčkou a rukolou. Výborné noky se sýrovou omáčkou a rukolou, na kterých si rozhodně pochutnáte. Tady je recept!

Jak udělat těstoviny zapečené s brokolicí

Lahodný těstovinový recept. Recept na těstoviny zapečené s brokolicí. I když brokolici nemusí každý, tady v této úpravě těstovin nemusí jedlíkům tolik vadit. No, uvidíte sami. Recept na těstoviny vyzkoušejte.

Stránky