Diskuze k článku

Komentáře

Lenule (neověřeno) | 11.07.2013 - 11:40
Par rad a triku pro plnostihle je tady i s podobnym prehledem http://www.plnekrivky.cz/plavky-pro-plnostihle/
Triola (neověřeno) | 29.07.2013 - 10:45
Hezký článek, který jistě pomůže mnoha ženám (a nejen jim) s výběrem. Podobné články jsou určitě moc užitečné a děkuji za ně. Rady dávájí někdy i výrobci, příkladem je např. Triola, která má na svých stránkách věnovaných plavkám i poradnu. Např. článek "Než vyrazíte do obchodu" http://plavky-triola.cz/nez-vyrazite-do-obchodu.php a další, které také stojí za to si pročíst, než něco nakoupíte.
Marcela40 (neověřeno) | 05.04.2016 - 10:29
Já sice ideální postavu nemám, ale koupila jsem si tyto plavky http://goo.gl/iZdglC a moc se těším, až si je vezmu na sebe. Něco málo se mi podařilo zhubnout, tak snad budou mít úspěch. Ostatním to může být celkem jedno, hlavně, že jsem já v pohodě :) Každopádně článek se mi moc líbil a kdyby se moje snažení shodit přebytečná kila nepovedlo, tak určitě vyberu jiný typ plavek.
Romana Polehňová (neověřeno) | 22.03.2019 - 03:06
Patřím spíš mezi plnoštíhlé a abych pravdu řekla, tak sehnat nějaké pěkné plavky na moji postavu je celkem oříšek. V normálním obchodě moc nepochodím, protože tam většinou mají většinou pouze samé malé velikosti... A nadměrné velikosti jsou pro mě zase příliš velké.
Andrea Š. (neověřeno) | 24.04.2019 - 01:21
Taky jsem spíš baculka a abych pravdu řekla, tak nakupování plavek pro mě vždycky byla spíš noční můra. V normálních obchodech si prostě nevyberu a nadměrné velikosti jsou pro mě zase moc velké. Ještě štěstí, že dnes už existuje pár eshopů, kde se dají sehnat plavky přesně pro moji postavu. :-)

Přidat komentář