Diskuze k článku

Komentáře

Roman Dusek (neověřeno) | 19.02.2013 - 16:25
Hlavně je potřeba vybírat podle toho, kolik máte v peněžence. Původně jsme topili kotlem na TP do litiny a šlo to. Pak jsme se nechali zlákat levnou cenou plynu a chtěli si odpočinout od neustálého přikládání. Koupili jsme plynový kotel, deskové radiátory Radik a rozvody v mědi. Dnes je cena plynu úplně jinde, ale s naší otopnou soustavou se s pomocí termostatu dá topit docela levně. Nevím jak by se to naše topení dalo jěště vylepšit, ale podlahy kvůli podlahovému topení rozbíjet nebudu.
Marwel (neověřeno) | 22.01.2015 - 20:06
Dalo by se ušetřit výměnou radiátorů za konvektory. Záleží jak dloho máte radiátory Radik v soustavě, ale časem bych je stejně vyměnil třeba za kovektory KORAWALL od stejného výrobce. A na střechu bych ještě dal ohřev vody. Je to sice investice, ale jednou vše staré doslouží a je potřeba to nahradit něčím novým, lepším a hlavně úspornějším.
Růžena6524 (neověřeno) | 16.11.2016 - 12:36
Rozhodně je třeba zhodnotit všechny potřeby a zohlednit je při výběru čerpadla, tak jsme to udělali my a vyplatilo se. Čerpadlo jsme vybrali na https://www.cerpadlabezstarosti.cz/obsah/30-obehova-cerpadla-pro-vytapeni-a-chlazeni a kdybysme tam něco potřebovali, určitě se tam rádi vrátíme. Mají skvělé ceny i zákaznický servis, produkty jsou kvalitní a spolehlivé, prostě vše, co od obchodu očekáváte :)
petrsss7 (neověřeno) | 04.12.2018 - 11:54
Dobrý den chtěl bych se zeptat na vytapeni biokrbem. Tu https://www.levnekrby.cz/zajimavosti/vymozenost-jmenem-biokrb/ jsem na to narazil da se tim ale vytopit cely dum? A jakto? Děkuji

Přidat komentář