1

Zkusit štěstí a zahrát si v Las Vegas může každý, kdo si zakoupí letenku a vypraví se do tohoto města zábavy, přepychu, hříchu a peněz. Pořiďte si letenku přes internet. Se Skyscanner můžete letět přímou linkou na letiště Las Vegas Maccarran.

2

V Las Vegas můžete strávit více dnů, nebo můžete strávit třeba 24 hodin v kasínech a s rozmnoženými financemi se opět vrátit domů.

3

Pokud budete hledat méně nákladné ubytování, tak lze doporučit kasino-hotely El Cortez, Fremont či Tropicanu. Levnější bydlení je i v lokalitě Las Vegas North. Kromě hotelů se nabízejí také penziony, hostely, motely nebo třeba i karavany.

4

V Las Vegas si vybere úplně každý. Nejčastěji se hraje poker a jeho nejtypičtější americká varianta jako let it ride či pay gow. Zahrát si můžete i baccarat, craps, keno nebo sázet na sportovní utkání. Kromě toho jsou samozřejmě k dispozici další možnosti, jako jsou rulety, herní automaty všeho druhu, big six a celá řada dalších příležitostí, jak za pár dolarů pohádkově zbohatnout.

5

Pro úplné začátečníky, nebo pro hráče, kteří se touží zdokonalit, jsou v Las Vegas otevřeny školy hraní. Pořádají se „hodiny hraní“ nebo také jen půlhodinové lekce. Dobrou radou je zajít nejdříve na lekci gamblingu. V některých podnicích najdete výukové turnaje a hodiny hraní pokeru i jiných her.

Autorská práva ZDE

Hodnocení

Vaše hodnocení: Žádné
5
Average: 5 (1 vote)